بیمه ما

بیمه ما
۱۳۹۰۴۰۲.۵٪یکثالث ، بدنه، عمر و سرمایه گذاری
سال تاسیستعداد شعبسهم بازارسطح توانگریپرفروش ترین بیمه ها

بیمه ما

بیمه ما که در سال 1390 تاسیس شد، یک شرکت بیمه خصوصی در ایران است که به صورت سهامی عام فعالیت می کند. دارای مجوز از بیمه مرکزی ایران برای صدور و ارائه انواع خدمات بیمه ای از جمله بیمه آتش سوزی، مسئولیت، مهندسی، نفت و انرژی، بیمه عمر انفرادی و گروهی، فرا بیمه، خودرو، باربری و هواپیمایی می باشد.

هدف شرکت بیمه ما ایجاد یک شبکه توزیع گسترده برای ارائه خدمات بیمه ای عالی در سراسر کشور با پوشش هر دو بخش بیمه زندگی و غیرزندگی است. شرکت بیمه ما با بیش از 40 شعبه و 2000 نماینده در سراسر کشور در زمینه های مختلف بیمه ای فعالیت می کند. این شرکت همچنین با ارائه خدمات مشاوره تخصصی، پوشش مقرون به صرفه برای بیمه های کوچک و قیمت های رقابتی برای بیمه های بزرگ از طریق طرح های بیمه ای نوآورانه مبتنی بر فناوری های نوین اطلاعات، بر ترویج فرهنگ بیمه تمرکز دارد.

درباره خدمات شرکت بیمه ما

۱- بیمه شخص ثالث بیمه ما

طبق قانون بیمه اجباری شخص ثالث، کلیه دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی موظفند مسئولیت خود را در قبال اشخاص ثالث از نظر مالی و فیزیکی بیمه کنند.

این شرکت یکی از پیشروترین ارائه دهندگان بیمه شخص ثالث می باشد. از آنجایی که بیمه شخص ثالث اجباری است، قیمت پایه توسط بیمه مرکزی تعیین می شود و در بین شرکت های مختلف بیمه از جمله شرکت بیمه ما نسبتا ثابت است. مشتریان این امکان را دارند که بیمه شخص ثالث خود را با استفاده از تخفیف به شرکت بیمه ما انتقال دهند.

شخص ثالث

منظور از شخص ثالث، هر شخصی به استثنای راننده وسیله نقلیه بیمه شده است که در اثر تصادفات وسایل نقلیه موضوع این قانون متحمل خسارت جسمی یا مالی شود.

خطرات و خسارات تحت پوشش

حوادث مذکور در بیمه نامه شخص ثالث شامل هرگونه حادثه از قبیل برخورد، تصادف، سقوط، واژگونی، آتش سوزی یا انفجار وسایل نقلیه و همچنین خسارات وارده به اشخاص ثالث از محموله وسایل نقلیه مذکور می باشد. خسارات بدنی در این بیمه نامه عبارت است از هر نوع غرامت (غرامت خسارت) ناشی از جراحت، شکستگی، نقص عضو، از کار افتادگی (جزئی یا کلی، موقت یا دائم) یا غرامت فوت شخص ثالث در اثر حوادث بیمه شده.

۲- بیمه بدنه بیمه ما

این شرکت پوشش جامع بیمه خودرو را ارائه می دهد. بیمه نامه بدنه  پوشش های کاملی مانند تصادفات، آتش‌سوزی، صاعقه، انفجار، سرقت کامل و گزینه‌های اضافی مانند سرقت قطعات، ایاب و ذهاب، شکست شیشه، نوسانات قیمت، بلایای طبیعی و غیره را پوشش می‌دهد. علاوه بر این، شرکت بیمه ما تخفیف های مختلفی از جمله تخفیف برای دارندگان حساب در بانک ملت، تخفیف برای بیمه شدگان بیمه عمر، تخفیف برای خودروهای صفر و تخفیف بر اساس ارزش خودرو ارائه می دهد.

۳- بیمه عمربیمه ما

این شرکت ارائه دهنده جدیدترین بیمه عمر در ایران است. آنها طرح های مختلفی از جمله بیمه عمر فرا بیمه، بیمه عمر مهرما، بیمه عمر با گزینه های سرمایه گذاری، و بیمه عمر و سلامت جامع را ارائه می دهند. یکی از جامع‌ترین طرح‌های آن‌ها بیمه جامع زندگی و سلامت است که علاوه بر بیمه عمر و سرمایه گذاری، طیف وسیعی از بیماری‌ها را پوشش می‌دهد و پوشش های خاصی را برای شرایط پزشکی خاص ارائه می‌کند.

۴- بیمه آتش سوزی و زلزله بیمه ما

این شرکت بیمه آتش سوزی واحدهای مسکونی، مراکز صنعتی و مراکز غیر صنعتی را ارائه می دهد. جدیدترین و جامع ترین طرح بیمه آتش سوزی که ارائه می دهند طرح «خانه ایمن» است. مشتریان می توانند این بیمه را به همراه گزینه های پوشش اولیه و اضافی از جمله آتش سوزی، صاعقه، انفجار، زلزله، طوفان، ترکیدگی لوله آب، سرقت و غیره خریداری کنند.

۵- بیمه مسافرتی

شرکت بیمه ما یکی از جامع ترین بیمه نامه های مسافرتی را در مقایسه با سایر شرکت های بیمه ارائه می کند. آنها با Mideast، یک شرکت با اپراتور فارسی زبان، برای تسهیل پرداخت مستقیم هزینه ها در کشور مقصد همکاری می کنند.

۶- بیمه باربری بیمه ما

بیمه باربری صادراتی

 نوعی بیمه نامه است که برای کالاهایی که از ایران به کشورهای خارجی ارسال می شود، پوشش می دهد. این بیمه نامه بر اساس شرایط فروش مختلف تنظیم شده و تضمین می کند که کالاهای صادراتی از ایران به کشور مقصد مورد حمایت قرار می گیرند. هر گونه خطر یا آسیب احتمالی که ممکن است در طول حمل و نقل رخ دهد را پوشش می دهد.

بیمه نامه باربری داخلی

 محصولات و محموله هایی را که توسط تولیدکنندگان و بازرگانان در محدوده جغرافیایی ایران جابه جا می شوند، پوشش می دهد. این به طور خاص حمل و نقل در داخل ایران را پوشش می دهد.

بیمه نامه باربری ترانزیت

زمانی قابل اجرا است که مبدا و مقصد مرسولات خارج از مرزهای ایران باشد و ایران تنها بخشی از مسیر حمل و نقل باشد. این بیمه نامه شامل حمل و نقل کالا در داخل ایران می شود.

۷- بیمه موتور سیکلت 

بیمه شخص ثالث و جامع موتورسیکلت را ارائه می کند. این بیمه خسارات جانی و مالی وارده به اشخاص ثالث و صدمات جانی وارده به سوارکار را پوشش می دهد. حق بیمه بیمه موتورسیکلت بر اساس سال ساخت، نوع استفاده، سقف پوشش مالی شرکت و پوشش درخواستی بیمه گذار محاسبه می شود.

دستاوردها و جوایز

به دلیل عملکرد استثنایی خود در صنعت بیمه توانسته است جوایز متعددی کسب کند. برخی از دستاوردهای برجسته آنها عبارتند از:

  • جایزه ملی مدیریت
  • جایزه استاندارد 34000
  • بهترین جایزه روابط عمومی در صنعت بیمه
  • جایزه ملی محیط زیست
  • گواهی قدردانی برای حمایت از حقوق مصرف کننده

این جوایز نشان دهنده تعهد شرکت به تعالی و تعهد آنها به ارائه خدمات بیمه با کیفیت بالا به مشتریان خود است.

درپایان

 بیمه ما یک شرکت بیمه معتبر در ایران است که طیف وسیعی از خدمات بیمه ای را ارائه می دهد.  با شبکه نمایندگی قوی، طرح های بیمه نوآورانه و تعهد به رضایت مشتری، خود را به عنوان یک بازیگر پیشرو در صنعت بیمه تثبیت کرده است. اگر به بیمه مسافرتی، بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه خودرو، بیمه عمر، بیمه آتش سوزی و زلزله و یا بیمه موتور سیکلت نیاز داشته باشید، شرکت بیمه ما شما را تحت پوشش قرار می دهد. این شرکت با داشتن تجربه و شناخت گسترده در صنعت، انتخابی قابل اعتماد برای تمامی نیازهای بیمه ای شماست.

شرکت بیمه ما

استعلام و خرید بیمه ما از الو بیمه

شما می توانید با مراجعه و استفاده از وبسایت الو بیمه از قیمت انواع بیمه نامه ها از بهترین قیمت بیمه ما مطلع شده و با استفاده از مشاوره کارشناسان کارگزاری رسمی الو بیمه، بیمه نامه مناسب را انتخاب کرده و خریداری نمایید.


سایر بیمه نامه ها
بیمه مسئولیت بیمه ما
بیمه درمان بیمه ما
بیمه حوادث بیمه ما
بیمه مهندسی بیمه ما 
بیمه ماشین آلات 
بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان بیمه ما