بیمه سامان

۱۳۸۳۴۱۱.۶%یکثالث ، عمر، درمان
سال تاسیستعداد شعبسهم بازارسطح توانگریپرفروش ترین بیمه ها

بیمه سامان

 بیمه سامان در سال ۱۳۸۳ به منظور ارائه خدمات بیمه های بازرگانی در رشته بیمه‌های اموال، مسئولیت و اشخاص مجوز فعالیت خود را از بیمه مرکزی دریافت نمود و با سرمایه گذاری گروه مالی سامان فعالیت خود را آغاز کرد.

کارکنان  بیمه سامان با برخورداری از تحصیلات دانشگاهی و آشنایی کامل با صنعت بیمه، با همراهی مدیران با تجربه، تلاش می کنند با ارایه مشاوره در زمینه مدیریت ریسک، از بروز خسارات احتمالی برای بیمه گذاران پیشگیری نمایند.

بیمه سامان با اعتقاد به لزوم تعامل وهمدلی با گروه های ذینفع همواره درصدد است، با اتکا به سرمایه های مالی و انسانی مناسب، خدمتی متمایز را برای بیمه گذاران خود به ارمغان آورد.

شرکت بیمه سامان

درباره خدمات بیمه سامان

به عنوان یک شرکت بیمه پر جنب و جوش و فعال، انواع پوشش های بیمه ای را به مشتریان خود ارائه می کند.

۱- بیمه مسافرتی سامان

در بین ارائه دهندگان بیمه مسافرتی، بیمه مسافرتی سامان دارای طیف گسترده ای از ریسک ها و خدمات تحت پوشش است. پوشش هایی همچون جبران هزینه های فوریت های پزشکی و دندان پزشکی، پرداخت هزینه های ناشی از مفقودی چمدان، بیمه سرقت و حوادث منزل در طول سفرو جبران هزینه های ناشی از کنسلی رویداد های تجاری، ورزشی و آموزشی رزرو شده.

۲- بیمه شخص ثالث سامان

یکی از شرکت های ارائه دهنده بیمه شخص ثالث، بیمه سامان است. از آنجایی که بیمه شخص ثالث اجباری است و هزینه آن توسط بیمه مرکزی تعیین می‌شود، معمولاً قیمت‌هایی که شرکت‌های مختلف برای آن ارائه می‌دهند در اکثر مواقع تفاوت چندانی با هم ندارند. شما می توانید بیمه شخص ثالث خود را به شرکت بیمه سامان انتقال دهید و همچنان هنگام تمدید بیمه شخص ثالث از تخفیف برخوردار شوید.

۳- بیمه بدنه سامان

بیمه سامان پوشش کامل بیمه بدنه را ارائه می دهد. با طیف وسیعی از پوشش ها مانند تصادفات اتومبیل، آتش سوزی، خسارت صاعقه، سرقت قطعات یا سرقت کلی وسایل نقلیه که توسط شرکت بیمه شده اند و تخفیف های جذاب بر اساس معیارهای متعدد.

۴- بیمه درمان سامان

اشکال مختلف بیمه درمان سامان شامل بیمه انفرادی و گروهی می باشد. در بین معدود شرکت های بیمه، بیمه سامان طرح های بیمه درمان تکمیلی انفرادی را برای تمامی گروه های سنی و در 6 رده مختلف ارائه می کند.

– بیمه درمان انفرادی سامان

بیمه تکمیلی انفرادی سامان طرحی از بین انواع بیمه های درمان تکمیلی است که به صورت انفرادی در 4 طرح مجزا ارائه می شود. هر فرد بر اساس نیاز خود می تواند تعهدات و پوشش های متفاوتی را خریداری کند.

– طرح های بیمه درمان انفرادی

شرکت بیمه سامان بیمه تکمیلی درمان انفرادی را در 4 طرح مختلف ارائه می کند:

 • طرح عقیق سامان
 • طرح سرو سامان
 • طرح سپیدار سامان
 • طرح افرا سامان

در بین سایر بیمه های تکمیلی سامان، عقیق کمترین نرخ حق بیمه را ارائه می دهد و طرح افرا با پوشش کامل جامع نسبت به سایرین، بالاترین تعهدات را دارد. در ادامه می توانید پوشش ها و تعهدات بیمه تکمیلی انفرادی سامان را بررسی کنید.

– بیمه درمان گروهی

نحوه قرارداد بین شرکت بیمه سامان و سازمان یا گروه متقاضی، سقف تعهدات، فرانشیز، نوع پوشش، حق بیمه را در مورد بیمه درمانی گروهی تعیین می کند. هر شرکت بیمه دارای حداقل تعداد اعضایی است که برای پوشش افراد یک شرکت یا سازمان نیاز دارد. برای خرید بیمه تکمیلی سامان یک شرکت یا سازمان متقاضی باید حداقل 100 نفر پرسنل داشته باشد. علاوه بر این داشتن بیمه پایه (از جمله تامین اجتماعی، بیمه سلامت و نیروهای مسلح) الزامی است.

همچنین گروه های زیر 100 نفر هم اکنون می توانند بیمه تکمیلی را از بیمه سامان دریافت کنند. خدمات و پوشش های این بیمه در مقایسه با بیمه درمانی برای گروه های بالای 100 نفر محدودتر است.

– پوشش های بیمه تکمیلی انفرادی:
 • هزینه‌های بستری، جراحی، شیمی درمانی، رادیوتراپی، آنژیوگرافی قلب، گامانیف، انواع سنگ شکن در بیمارستان و مراکز جراحی محدود وDa care
 • اعمال جراحی تخصصی سرطان، مغز و اعصاب مرکزی و نخاع شامل گامانایف، قلب، پیوندریه، کبد، کلیه و مغز استخوان با احتساب بند۱ (به استثناء دیسک ستون فقرات)
 • هزینه‌های پاراکلینیکی شامل: سونوگرافی، ماموگرافی، انواع اسکن، انواع آندوسکوپی، ام.آر.آی، اکوکاردیوگرافی، استرس اکو و دانسیتومتری
 • هزینه‌های مربوط به تست ورزش، تست آلرژی، تست تنفسی، نوارعضله، نوارعصب، نوارمغز، نوارمثانه، شنوائی سنجی، بینائی سنجی، هولتر مانیتورینگ قلب و آنژیوگرافی چشم
 • هزینه‌های جراحی های مجاز سرپایی مانند: شکسته بندی، گچ گیری، ختنه، بخیه کرایوتراپی، اکسیزیون، لیپوم، بیوپسی، تخلیه کیست و لیزردرمانی
 • جبران هزینه های خدمات آزمایشگاهی شامل: آزمایش‌های تشخیص پزشکی، پاتولوژی یا آسیب شناسی و ژنتیک پزشکی، انواع رادیوگرافی، نوارقلب و فیزیوتراپی
 • جبران هزینه های آمبولانس شهری و بین شهری
 • هزینه های زایمان اعم از طبیعی و سزارین
 • جبران هزینه های ویزیت و دارو (داروهای مجاز کشور )
 • جبران هزینه های دندان پزشکی ( به جز ایمپلنت، لمینت، ارتودنسی، دندان مصنوعی و جراحی لثه )
 • جبران هزینه های درمان نازایی و ناباروری
 • جبران هزینه های جراحی مربوط به رفع عیوب انکساری دو چشم
 • هزینه خرید سمعک

۵- بیمه عمر سامان

بیمه سامان به عنوان برترین ارائه دهنده بیمه عمر، طرح های متنوعی مانند بیمه عمر مانده بدهکار و طرح های جامع و بیمه عمر و سرمایه گذاری را ارائه می دهد. در این بیمه نامه علاوه بر بیمه عمر، پوشش های اضافی همچون فوت و نقص عضو در اثر حادثه، پوشش بیماریهای خاص و … تحت پوشش قرار می دهد.

۶- بیمه آتش سوزی و زلزله سامان

بیمه آتش سوزی منازل مسکونی، مراکز صنعتی و مراکز غیر صنعتی را پوشش می دهد. طرح خانه امن جامع ترین و جاری ترین طرح بیمه آتش سوزی می باشد، این بیمه را می توان به صورت بسته با پوشش های اصلی و تکمیلی مانند آتش سوزی، صاعقه، انفجار، زلزله، طوفان، ترکیدگی لوله آب و سرقت خریداری کرد.

۷- بیمه موتورسیکلت

یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط این شرکت بیمه شخص ثالث و بدنه موتور سیکلت می باشد. این بیمه خسارت جانی و مالی وارده به اشخاص ثالث و موتورسوار را جبران می کند. حق بیمه بر اساس سال تولید و استفاده از موتورسیکلت، با در نظر گرفتن حدود تعهدات مالی شرکت بیمه و سایرموارد درخواستی محاسبه می شود.

بیمه سامان

استعلام و خرید بیمه سامان از الو بیمه

شما می توانید با مراجعه و استفاده از وبسایت الو بیمه از قیمت انواع بیمه نامه ها از بهترین قیمت بیمه سامان مطلع شده و با استفاده از مشاوره کارشناسان کارگزاری رسمی الو بیمه، بیمه نامه مناسب را انتخاب کرده و خریداری نمایید.


 
بیمه آتش سوزی بیمه سامان
بیمه مسئولیت بیمه سامان
بیمه درمان انفرادی بیمه سامان 
بیمه حوادث بیمه سامان
بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه سامان
بیمه باربری بیمه سامان 
بیمه مهندسی بیمه سامان 
بیمه ماشین آلات بیمه سامان 
بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان بیمه سامان