بیمه آسیا

۱۳۳۸۹۹۱۰.۴%یکثالث ، بدنه، آتش سوزی
سال تاسیستعداد شعبسهم بازارسطح توانگریپرفروش ترین بیمه ها

بیمه آسیا

 بيمه‌ آسيا در سال 1338 به منظور انجام انواع معاملات بيمه تأسيس شد. در سال 1388 بر اساس سياست‌های كلی اصل 44 قانون اساسی مشمول واگذاری به بخش خصوصی شد و  به عنوان بزرگ‌ترين شـرکت بيمه خصوصی كشور به فعالیت های خود ادامه می دهد و رتبه اول از لحاظ سهم بازار را در میان شـرکت های بیمه خصوصی کشور دارا می باشد.
این شرکت در حال حاضر 2600 نفر نیروی انسانی متخصص، باتجربه ومتعهد با سرمايه ای بیش از  ۲۴۰۰ میلیارد تومان و با بیش از ۶۰ سال فعـاليت درعرصه صنعت بيمه، برای ششمین سال متوالی رتبه يك (سطح 1) توانگری مالی را در بين شركت های بيمه کسب نموده و دومين شركت بيمه در نگهداری ريسك و قبول اتکایی در كشور است.

بیمه آسیا

شركت بيمه آسيا در حال حاضر  ۹۹ شعبه و اداره پرداخت خسارت و  ۱۰ سرپرستی و حدود ۴۰۰۰ نماينده حقيقی و حقوقی جنرال و حدود ۱۷۰۰ نماینده  بیمه عمر  فعال، در اقصی نقاط كشور مشغول خدمت رسانی به ملت شريف ايران می باشد.

خدمات ارائه شده توسط بیمه آسیا

شرکت بیمه آسیا طیف گسترده ای از بیمه نامه ها را برای رفع نیازهای متنوع مشتریان خود ارائه می دهد. این بیمه ها جنبه‌های مختلف زندگی را پوشش می‌دهند و در صورت بروز حوادث غیرمترقبه، حمایت مالی را ارائه می‌کنند. بیایید برخی از خدمات کلیدی ارائه شده توسط این شرکت بیمه را بررسی کنیم:

1. بیمه شخص ثالث آسیا

بیمه شخص ثالث خودرو برای محافظت از بیمه گذار در مواقعی که مقصر حوادث ناشی از رانندگی هستند و باعث آسیب به اشخاص ثالث می شود، طراحی شده است. در چنین مواردی بیمه گذار مسئول جبران خسارت افراد آسیب دیده است. بیمه شخص ثالث به بیمه شدگان کمک می کند تا به تعهدات خود عمل نموده و از افرادی که تحت تأثیر اقدامات آنها دچار زیان شده اند حمایت مالی کند.

2. بیمه بدنه آسیا

بیمه نامه بدنه وسایل نقلیه موتوری برای محافظت از بیمه گذاران در برابر خسارات مالی ناشی از تصادفات، سرقت، آتش سوزی و سایر خساراتها را ارائه می دهد. این بیمه نامه ها هم بیمه گذار و هم اشخاص ثالث متاثر از حادثه را پوشش می دهد. بیمه بدنه شامل پوشش های مختلفی از جمله خسارت های مالی، سرقت خودرو، شکست شیشه، خسارتهای ناشی از حوادث طبیعی، پاشیدن رنگ و مواد شیمیایی و … است.

3. بیمه اموال آسیا

این شرکت برای محافظت از منازل و سایر اموال در برابر خطراتی مانند آتش سوزی، سرقت، بلایای طبیعی و غیره، بیمه نامه های اموال را ارائه می کند. این بیمه نامه خسارت وارده به ساختمان و همچنین وسایل و اثاثیه داخل آن را پوشش می دهد. بیمه اموال تضمین می کند که بیمه گذاران از لحاظ مالی در صورت هرگونه خسارت یا ضرر محافظت می شوند.

4. بیمه آتش سوزی آسیا

بیمه آتش سوزی یکی از قدیمی ترین و ضروری ترین انواع بیمه است. این شرکت بیمه نامه های آتش سوزی را برای محافظت از افراد و مشاغل در برابر اثرات مالی خسارات ناشی از آتش سوزی ارائه می دهد. این بیمه نامه خسارات ناشی از آتش سوزی، انفجار، صاعقه و سایر حوادث مربوط به آتش سوزی و همچنین خسارتهای موبوط به سیل، زلزله، ترکیدگی لوله آب، خسارتهای ناشی از برف و باران و … را پوشش می دهد. بیمه آتش سوزی در مواقع اضطراری آرامش خاطر و امنیت مالی را برای بیمه شدگان فراهم می کند.

5. بیمه دریایی ( بیمه باربری) آسیا

این شرکت بیمه همچنین بیمه نامه های دریایی را برای محافظت از کشتی ها و محموله ها در برابر خطرات مرتبط با حمل و نقل دریایی ارائه می دهد. این بیمه نامه ها خسارات ناشی از تصادفات، غرق شدن کشتی، سرقت و سایر خطرات دریایی را پوشش می دهد. بیمه دریایی تضمین می کند که مالکان کشتی و صاحبان کالا از نظر مالی در صورت بروز هر گونه اتفاق ناگوار در طول سفرهای دریایی محافظت می شوند.

6. بیمه عمر آسیا

بیمه نامه های عمر ارائه شده توسط شرکت در صورت فوت بیمه گذار امنیت مالی بیمه گذاران و خانواده های آنها را تامین می کند. این بیمه نامه ها سود ناشی از سرمایه گذاری را به صورت یکجا ویا به صورت مستمری به مشتریان پرداخت می کند و ثبات مالی و رفاه آنها را تضمین می کند. بیمه عمر ابزاری ضروری برای برنامه ریزی مالی بلندمدت و امنیت است.

7. بیمه مسافرتی

بیمه آسیا برای بیمه شدگانی که به داخل یا خارج از کشور سفر می کنند، بیمه نامه های مسافرتی ارائه می دهد. این بیمه نامه ها محافظت در برابر فوریت‌های پزشکی، لغو سفر، گم شدن چمدان و سایر خطرات مرتبط با سفر را ارائه می‌کنند. بیمه مسافرتی به بیمه گذاران در هنگام سفر آرامش خاطر می دهد، زیرا می دانند که در صورت بروز هر گونه اتفاق غیرمنتظره از نظر مالی محافظت می شوند.

8. بیمه سلامت ( بیمه درمان ) آسیا

شرکت آسیا اهمیت سلامت را درک می کند و بیمه نامه های درمانی را برای پوشش هزینه های پزشکی ارائه می دهد. بیمه درمان تکمیلی بستری شدن در بیمارستان، جراحی ها، داروها و سایر هزینه های مراقبت های بهداشتی را پوشش می دهد. بیمه درمانی تضمین می کند که بیمه شدگان می توانند بدون نگرانی در مورد هزینه های مالی به مراقبت های بهداشتی با کیفیت دسترسی داشته باشند.

9. بیمه مسئولیت آسیا

بیمه نامه های مسئولیتی را ارائه می دهد که افراد و مشاغل را در برابر مسئولیت های قانونی و خسارات مالی ناشی از سهل انگاری یا حوادث محافظت می کند. این بیمه نامه ها خسارات و یا هزینه های حقوقی را در صورت طرح دعوی یا دعاوی از طرف بیمه گذاران را پوشش می دهد.

أنواع بیمه مسئولیت:

بیمه مسئولیت کارفرما در برابر کارکنان

بیمه مسئولیت ساختمانی ( سازندگان ابنیه )

بیمه مسئولیت حرفه ای

بیمه مسئولیت اشخاص ثالث

10. سایر خدمات بیمه ای

به غیر از خدمات فوق الذکر، بیمه نامه های تخصصی متناسب با نیازهای خاص مانند بیمه مهندسی، بیمه هوانوردی، بیمه کشاورزی و غیره را نیز ارائه می دهد. این بیمه ها برای پوشش ریسک های منحصر به فرد مرتبط با صنایع و فعالیت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

در پایان

بیمه آسیا سابقه ای غنی دارد و چندین دهه است که به بازار بیمه ایران خدمت می کند. با طیف گسترده ای از خدمات بیمه، نیازهای مختلف افراد، مشاغل و سازمان ها را برآورده می کند. بیمه آسیا برای محافظت از اموال، وسایل نقلیه، سلامتی و یا تامین امنیت مالی برای آینده، تضمین می کند که مشتریان در مواقع نیاز از پوشش لازم برخوردار باشند. این شرکت به عنوان یکی از شرکت های بیمه پیشرو در ایران، همچنان به نوآوری و انطباق با چشم انداز متحول صنعت بیمه ادامه می دهد و در تلاش است تا بهترین خدمات ممکن را به مشتریان گرامی خود ارائه دهد.

استعلام و خرید بیمه آسیا از الو بیمه

شما می توانید با مراجعه و استفاده از وبسایت الو بیمه از قیمت انواع بیمه نامه ها از بهترین قیمت بیمه آسیا مطلع شده و با استفاده از مشاوره کارشناسان کارگزاری رسمی الو بیمه، بیمه نامه مناسب را انتخاب کرده و خریداری نمایید.


بیمه درمان بیمه آسیا
بیمه حوادث بیمه آسیا
بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه آسیا
بیمه باربری بیمه آسیا
بیمه مهندسی بیمه آسیا
بیمه ماشین آلات بیمه آسیا
بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان آسیا