بیمه سینا

۱۳۸۲۶۷۲.۲%یکثالث ، بدنه، درمان
سال تاسیستعداد شعبسهم بازارسطح توانگریپرفروش ترین بیمه ها

 بیمه سینا

شرکت بیمه سینا یک شرکت بیمه خصوصی مطرح در کشور است. شرکت بیمه سینا در سال ۱۳۸۲ تاسیس شد و با سرمایه اولیه ۱۴۰ میلیارد ریال فعالیت خود را آغاز کرد. در سال ۱۳۸۵، سرمایه شرکت به ۲۱۰ میلیارد ریال رسید که تقریباً ۵۰ درصد افزایش نسبت به سرمایه اولیه بود.

با گذشت زمان و توسعه فعالیت‌های بیمه‌گری، سرمایه این شرکت به نزدیک ۲۰۰۰ میلیارد ریال رسید و با سرمایه پرداختی حدود ۶ هزار میلیارد ریال، این شرکت یکی از شرکت‌های بیمه خصوصی بزرگ و معتبر در کشور محسوب می‌شود.

بیمه سینا در طول سال‌ها خدمات و پوشش‌های گسترده ای در حوزه‌های مختلف بیمه ارائه کرده است و با طرح‌های متنوع بیمه، سعی در انعکاس نیازهای افراد و سازمان‌ها داشته است.

شرکت بیمه سینا در یک نگاه:

 • تعداد شعب فعال: 62
 • تعداد نمایندگان فعال جنرال: 1014
 • تعداد نمایندگان فعال بیمه عمر: 246
 • برخی از سهامداران اصلی: شرکت سرمایه‌گذاری صنایع ایران، بنیاد علوی، شرکت ره‌نگار خاورمیانه پارس و …
 • امتیاز توانگری مالی شرکت بیمه‌گر سینا: ۹۰٪
 • سطح توانگری مالی شرکت بیمه‌گر سینا: سطح یک
این اطلاعات نشان می‌دهد که این شرکت با داشتن تعداد زیادی شعبه و نماینده فعال در سراسر کشور، توانایی خدمت‌رسانی گسترده به مشتریان خود را دارد. همچنین، برخی از شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ در بخش صنعت و سرمایه‌گذاری ایران به عنوان سهامداران اصلی در نظر گرفته شده‌اند. علاوه بر این، شرکت بیمه سینا با داشتن امتیاز توانگری مالی ۹۰٪ و سطح یک، قدرت مالی و پشتوانه قوی را برای ارائه خدمات بیمه‌ای به مشتریان خود دارد.
بیمه سینا

خدمات شرکت بیمه سینا

 خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای متنوعی را ارائه می‌دهد. برخی از اصلی‌ترین خدمات بیمه‌ای و پوشش‌های ارائه شده عبارتند از:

 1. بیمه درمان تکمیلی: این بیمه برای جبران بخشی از هزینه‌های درمانی استفاده می‌شود که توسط بیمه‌های اصلی تامین نمی‌شود. این شامل جبران هزینه‌های بیمارستان، جراحی، آزمایشگاهی و خدمات تشخیصی می‌شود.
 2. بیمه حوادث و عمر: این بیمه شامل پرداخت غرامت فوت به بازماندگان و پرداخت مسمتری روزهای بازنشستگی است.
 3. بیمه شخص ثالث: این بیمه برای تأمین حقوق شخص ثالث در صورت وقوع تصادف مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 4. بیمه بدنه خودرو: این بیمه شامل جبران خسارت‌ها و آسیب‌های ناشی از تصادف، واژگونی، آتش‌سوزی، انفجار و سرقت ماشین بیمه‌شده است.
 5. بیمه آتش‌سوزی: این بیمه برای جبران خسارت‌های ناشی از آتش‌سوزی به ملک و اموال استفاده می‌شود.
 6. بیمه مسئولیت: این بیمه در صورت وقوع خسارت‌های ناشی از عدم احتیاط مالک، جبران خسارت‌ها را تأمین می‌کند. از جمله مواردی که این بیمه شامل آن می‌شود عبارتند از تصادفات رانندگی یا صدمه‌های ناشی از ساختمان‌ها.
 7. بیمه مسافرتی: این بیمه وقتی که قصد سفر به خارج از کشور را دارید، پوشش می‌دهد و ممکن است شامل جبران خسارت‌های مالی، پرداخت هزینه‌های پزشکی و تامین نقل و انتقال به کشور مقصد باشد.
 8. بیمه مهندسی: این بیمه شامل پوشش برای آسیب‌های ناشی از ریسک‌های مختلف در پروژه‌های ساختمانی و صنعتی است. مثال‌هایی از بیمه‌نامه‌های مهندسی عبارتند از بیمه‌نامه تمام خطر پیمانکاری/ نصب (EAR/CAR) و بیمه‌نامه ماشین‌آلات پیمانکاری (CPM).

بیمه شخص ثالث سینا 

خسارت‌های مادی به شخص ثالث: این بیمه پوششی فراهم می‌کند برای جبران خسارت‌های مالی ناشی از تصادفات راننده بیمه‌شده با سایر اشخاص ثالث. این شامل تعمیر خودرو و سایر اموال مالک شخص ثالث است.

 1. خسارت‌های جسمی به شخص ثالث: این بیمه پوششی برای جبران خسارت‌های جسمی ناشی از تصادفات راننده بیمه‌شده با اشخاص ثالث فراهم می‌کند. این شامل هزینه‌های درمانی، بیمارستانی و حتی دیه (جبران قانونی از جنس آسیب جسمی) است.
 2. خسارت به طرف مقابل در صورت تصادف: این بیمه پوششی فراهم می‌کند برای جبران خسارت‌های مادی و جسمی ناشی از تصادفات راننده بیمه‌شده با طرف مقابل. این شامل خسارت‌های مالی و درمانی طرف مقابل است.
 3. هزینه‌های پزشکی برای راننده بیمه‌شده: در صورت بروز تصادف و آسیب جسمی به راننده بیمه‌شده، این بیمه پوششی هزینه‌های پزشکی مربوطه را تأمین می‌کند.

بیمه موتورسیکلت سینا

پوشش دهی: بیمه موتورسیکلت شامل پرداخت خسارت‌های جانی و مالی به شخص ثالث است.
نوع بیمه: همه موتورسیکلت‌ها، چه دنده‌ای و چه گازی، باید بیمه موتورسیکلت داشته باشند.

بیمه آتش‌سوزی و زلزله سینا

پوشش دهی: بیمه آتش‌سوزی و زلزله شامل جبران خسارت‌های ناشی از آتش‌سوزی و زلزله می‌شود.
محدوده پوشش: برای تمامی ساختمان‌ها با انواع کاربری مسکونی، تجاری و صنعتی در دسترس است.

بیمه مسافرتی سینا

پوشش دهی: بیمه مسافرتی شامل جبران خسارت‌های مختلف برای مسافران در سفرهای خارج از کشور می‌شود، از جمله هزینه‌های درمانی، دندانپزشکی، گم شدن بار و چمدان و همچنین گم شدن و سرقت پول و مدارک در سفر.
نوع بیمه: بیمه مسافرتی بیشتر برای افرادی است که قصد سفر به خارج از کشور را دارند.

بیمه عمر سینا

پوشش دهی: بیمه عمر شامل پرداخت غرامت فوت به بازماندگان و پرداخت مسمتری روزهای بازنشستگی می‌شود.
انعطاف‌پذیری: بیمه‌شده می‌تواند هر زمان که نیاز داشته باشد، تمام یا بخشی از اندوخته خود را بازخرید کند یا تا 90 درصد ارزش آن را بدون نیاز به ضامن وام دریافت کند.

بیمه درمان سینا

پوشش دهی: بیمه تکمیلی درمان شامل جبران هزینه‌های مختلف خدمات پزشکی و آزمایشگاهی می‌شود، مانند هزینه بستری در بیمارستان، جراحی و خدمات تشخیصی مثل آزمایش‌ها و سایر تصویربرداری‌ها.
نوع بیمه: این بیمه بیشتر برای جبران بخشی از هزینه‌های درمانی استفاده می‌شود که توسط بیمه‌های اصلی تامین نمی‌شود.

بیمه بدنه سینا

پوشش دهی: بیمه بدنه شامل جبران خسارت‌ها و آسیب‌های ناشی از تصادف، واژگونی، آتش‌سوزی، انفجار و سرقت ماشین بیمه‌شده می‌شود.
محدوده پوشش: این بیمه بیشتر برای ماشین‌ها قابل استفاده است و می‌تواند شامل هزینه‌های تعمیر و بازسازی بدنه و خرید قطعات یدکی باشد.

لطفا توجه داشته باشید که ممکن است جزئیات بیشتر در مورد هر نوع بیمه، شرایط و محدودیت‌های آن‌ها وجود داشته باشد که در این متن مطرح نشده است. بدین ترتیب برای اطلاعات دقیق و جزئی‌تر، لطفا با همکاران ما در الوبیمه تماس بگیرید.

استعلام و خرید بیمه سینا از الوبیمه 

 1. وبسایت الوبیمه: به وبسایت رسمی الوبیمه مراجعه کنید و در بخش مربوطه اطلاعات خودرو و اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. سپس قیمت و پوشش‌های مختلف بیمه سینا را بررسی کرده و بیمه را آنلاین خریداری نمایید.
 2. تماس تلفنی: با شماره تلفن مشتریان الوبیمه تماس بگیرید و درخواست خرید بیمه را اعلام کنید. کارشناسان الوبیمه شما را راهنمایی خواهند کرد و اطلاعات مورد نیاز را جهت خرید بیمه نامه دریافت خواهید کرد.
 3. مراجعه حضوری: به کارگزاری الوبیمه مراجعه کنید و اطلاعات خرید بیمه نامه مورد درخواست خود را به کارشناسان الوبیمه اعلام کنید. آنها می‌توانند شما را در مورد پوشش‌ها، قیمت‌ها و مدارک لازم راهنمایی کنند و خرید بیمه را برای شما انجام دهند.

بیمه سینا

سایر بیمه های ارائه شده 

بیمه مسئولیت بیمه سینا
بیمه حوادث بیمه سینا
بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه سینا
بیمه باربری بیمه سینا 
بیمه مهندسی بیمه سینا 
بیمه ماشین آلات بیمه سینا 
بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان بیمه سینا